HİZMETLERİMİZ

EV TEMİZLİĞİ

Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar kaliteli, sağlığa ve çevreye zarar vermeyen malzemeler, güven duyulabilecek ve tecrübeli personeller olmalıdır.

SUN TEMİZLİK olarak; özel temizlik, hijyen, ekipman kullanımı, iş sağlığı/güvenliği ve insan ilişkileri eğitimlerini tamamlamış personelimiz ve kaliteli ekipman/malzemelerimiz ile kendi evimize verdiğimiz titizlik düzeyinde sizlere hizmet veriyoruz.

Genel temizlik aşamalarını ve açıklamalarını aşağıdaki yazıdan inceleyebilirsiniz. Eviniz için bunun dışındaki detaylı temizlik isteklerinizi bizlere iletebilirsiniz. Sizlere detaylı temizlik konusunda da hizmet vermekten keyif duyacağız.

Her türlü ev temizlik taleplerinizi 0 232 251 52 50 ve 0 505 053 52 50 numaralı hatlarımızdan müşteri temsilcimize iletebilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

1. Cam Temizliği
Evinizde bulunan tüm camların kaliteli deterjan, ekipmanlar ve tecrübeli personeller ile silinmesidir.

2. Mutfak Temizliği
Kaliteli deterjan, ekipmanlar ve tecrübeli personeller ile mutfak lavabo ve musluğun temizliği, buzdolabı, mutfak dolapları, ocak ve fırının dış yüzey temizliği, tezgah ve fayanslarının silinmesi, camlar ve yerlerin temizliğini kapsamaktadır.

3. Banyo / Tuvalet Temizliği
Kaliteli deterjan, ekipmanlar ve tecrübeli personeller ile banyo/tuvalet dolapları, çamaşır ve kurutma makinesinin dış yüzey temizliği, lavabo, musluk, ayna, küvet, duşa kabin, klozet temizliğini kapsamaktadır.

5. Zemin Temizliği
Kaliteli deterjan, ekipmanlar ve tecrübeli personeller ile evinizdeki tüm zeminin temizlenmesini kapsamaktadır.

6. Balkon Temizliği
Kaliteli deterjan, ekipmanlar ve tecrübeli personeller ile tüm balkon camları ve zeminlerinin temizliğini kapsamaktadır.

7. Toz Alma İşlemi
Kaliteli deterjan, ekipmanlar ve tecrübeli personeller ile masa, sehpa, televizyon, avize, mobilya, vitrin vb. tüm görünür yüzeylerin tozu alınması ile temizlenmesini kapsamaktadır.

8. Çöplerin Boşaltılması
Evinizde bulunan çöplerin boşaltılması ve çöp poşetlerinin değiştirilmesi hizmetidir.
 

TEMİZLİK TALEP FORMU

Temizlik başvurularınızı aşağıdaki form yardımıyla yapabilirsiniz.