HİZMETLERİMİZ

OFİS / İŞYERİ TEMİZLİĞİ

Zamanın büyük bölümünün harcandığı ofis ve işyerlerinizde personelin verimlilik oranları, çalışma isteklerinde en büyük etkenlerden birisi de mekanın temizliğidir. SUN TEMİZLİK firması olarak ofis ve işyerlerinizin temizliğini üstleniyoruz.

Bu mekanların temizliği mevcut yerleşim düzenini bozmadan, hiçbir evrak ve eşyaya zarar verilmeden şirketimizin özel temizlik, hijyen, ekipman kullanımı, iş sağlığı/güvenliği ve insan ilişkileri eğitimlerini tamamlamış personelimiz, en modern ve kaliteli ekipman/malzemelerimiz ile yapılmaktadır.

Temizlik sonrasında her şey bulunduğu gibi yerine bırakılmaktadır.

Ofis / İşyeri temizliğiniz günlük, haftalık, aylık, sabahları veya akşam part-time olarak planlamakta ve gerçekleştirmektedir.

Çalışma masalarınız, ofisteki oturma gruplarınız, jaluzi perde, pencereler, camlar, banyo ve lavabolar, kitaplıklar, dolaplar, ofisinizde bulunan tüm araç ve gereçler profesyonelce temizlenmektedir.

Ofis / İşyeri temizlik taleplerinizi 0 232 251 52 50 ve 0 505 053 52 50 numaralı hatlarımızdan müşteri temsilcimize iletebilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

TEMİZLİK TALEP FORMU

Temizlik başvurularınızı aşağıdaki form yardımıyla yapabilirsiniz.