HİZMETLERİMİZ

YERİNDE HALI YIKAMA

SUN TEMİZLİK olarak, yerinde halı yıkama hizmeti iş ve yaşam alanlarınızdaki duvardan duvara kaplı halılar için verdiğimiz bir hizmettir.. Diğer halılar için bu sistem uygun olmamakla birlikte bu tarz talepleriniz için halı yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ev ve işyerlerinizdeki duvardan duvara kaplı halılarınızın temizliğini son teknoloji makineler ve uygulamalar, güvenilir ve tecrübeli ekibimiz ile yerinde gerçekleştiriyoruz.

Bu işlem için öncelikle ıslatma makinesi ile su ve oksijen bazlı deterjan yüzeyin tümüne uygulanır.

Sonrasında fırçalama makinesi ile halının tümü fırçalanır ve kirlerden arındırılır.

En sonunda ise halının derinliklerine kadar etki edebilen sanayi tipi vakum makinesi tüm kirler ve pis kokular makine kazanına çekilir.

Bu modern sistem ile yapılan temizlik işleminde kurutma yapılmaz. Oksijen bazlı ve uçucu anti bakteriyel deterjanlar kullanıldığı için alanların büyüklüğüne göre 4/8/12 saat içinde kendiliğinden kurur ve mikroplardan halıyı korumaya devam eder. Kurutma işlemi bu özelliği ortadan kaldırdığı için uygulanmaz.

Islak ve fırçalamalı sistem buhar temizliklerine göre daha derinlemesine uzun süreli temizlik sağlar. Buharlı yaptırdığınız temizlik yüzeysel olacak ve evinizdeki makinelerin etkisinin üzerine çıkamayacaktır.

Profesyonel ve üst düzey temizlik için sanayi tipi makinelerin ve uzman personellerin uyguladığı ıslak ve fırçalamalı sistemi tercih etmeniz gerekmektedir.

Yerinde halı yıkama talepleriniz ve sizi bilgilendirmek adına 0 232 251 52 50 ve 0 505 053 52 50 numaralı hatlarımızdan müşteri temsilcimizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

TEMİZLİK TALEP FORMU

Temizlik başvurularınızı aşağıdaki form yardımıyla yapabilirsiniz.