HİZMETLERİMİZ

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

SUN TEMİZLİK olarak ev ve işyerlerinizdeki koltuk, sandalye, yatak vb. kumaş alanlarınızın temizliğini son teknoloji makineler ve uygulamalar, güvenilir ve tecrübeli ekibimiz ile yerinde gerçekleştiriyoruz.

Bu işlem için öncelikle kumaşa uygun deterjan belirlenir. Islatma makinesi ile su ve oksijen bazlı deterjan kumaşın tümüne uygulanır.

Sonrasında çalışırken elinizle bile dokunacağınız yumuşak yapıda kumaşa kesinlikle zarar vermeyen fırçalama makinesi ile kumaşın tümü fırçalanır ve kirlerden arındırılır.

En sonunda ise kumaş ve süngerin 5 cm altına kadar temizleyebilen sanayi tipi vakum makinesi tüm kirler ve pis kokular makine kazanına çekilir.

Bu modern sistem ile yapılan temizlik işleminde kurutma yapılmaz. Oksijen bazlı ve uçucu anti bakteriyel deterjanlar kullanıldığı için alanların büyüklüğüne göre 4/8/12 saat içinde kendiliğinden kurur ve mikroplardan kumaşı korumaya devam eder. Kurutma işlemi bu özelliği ortadan kaldırdığı için uygulanmaz.

Islak ve fırçalamalı sistem buhar temizliklerine göre daha derinlemesine uzun süreli temizlik sağlar. Buharlı yaptırdığınız temizlik yüzeysel olacak ve evinizdeki makinelerin etkisinin üzerine çıkamayacaktır.

Profesyonel ve üst düzey temizlik için sanayi tipi makinelerin ve uzman personellerin uyguladığı ıslak ve fırçalamalı sistemi tercih etmeniz gerekmektedir.

Yerinde koltuk yıkama talepleriniz ve sizi bilgilendirmek adına 0 232 251 52 50 ve 0 505 053 52 50 numaralı hatlarımızdan müşteri temsilcimizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

TEMİZLİK TALEP FORMU

Temizlik başvurularınızı aşağıdaki form yardımıyla yapabilirsiniz.